Powered by:Proticaret
Neden Biz : Saatr.com
Neden Biz
Neden Saatr.com ?

- Çünkü Orjinal :
Saattığımız saatlerin hepsi %100 orjinal, 2 yıl ithalatçı firma garantisinde ve sizleri orjinal kutusu ile birlikte faturalanmış olarak gönderilmektedir. 

- Hızlı Gönderi :
Eğer ki sipariş etmiş olduğunuz saat ana depomuzda var ise öğlen 12'ye kadar verilen siparişler aynı gün kargolanır, 12 yi geçmiş ise bir sonraki gün gönderi yapılır. Ana depomuzda tükenmiş olan ürünler ortalama 3 işgününde anlaşmalı kargo firmasına verilmektedir.Eğer ki tedarikle ilgili bir aksaklık yaşanır ise siz değerli müşterilerimize bilgi verilmektedir.
Hafta sonu verilen siparişler ilk pazartesi günü devreye girecektir. 

-Güvenli Alışveriş : 
Sitemize üye olurken vermiş olduğunuz bilgiler asla 3.şahıslar ile paylaşılmaz.
Kredi kartı ile yapacağınız alışverişler kart bilgileriniz SSL sertifikası ile korunmaktadır, bu sertifika ile bizlere asla kredi kartı bilgisi ulaşmaz. Siparişiniz sırasında kart bilgileriniz banka ile sizin aranızda kalır ve bize sadece onay bilgisi gelir.

- Uygun Fiyat :
Saatr.com olarak sizlere ithalatçı firmalar ile yapılmış olan anlaşmalar ile en uygun fiyatları sunmak için elimizden geleni yapmaktayız. Fiyatlarımız ürünlerin stok maliyeti olmadığı ve sipariş üzerine tedarik edildiğinden en uygun seviyede sizlere sunulmaktadır.

- Tecrübe :
Saatr.com satış sitemizin arkasında on yıllık tertemiz bir ticari geçmişi olan Miray Bilgisayarfirması ve e-ticaret üzerine uzun süre yöneticilik yapmış uzman kadrosu bulunmaktadır. 

- İade Garantisi :

Satın olmuş olduğunuz ürün yada ürünleri beğenmez iseniz saatinizi kullanmadığınız taktirde, orjial kutusunu ve satılabilirlik durumunu bozmadığınız taktirde 7 işgünü içerisinde bizlere iade edebilirsiniz. iade işlemlerinde sadece kargo ücretleri sizler tarafından karşılanmalı ve size gelmiş olan faturanın bütün nüshaları bizlere iade edilmelidir. 

- Kolay Alışveriş :

Web sitemizden alışveriş yapmak olabildiğince basite indirgenmiş ve sizlerden sadece siparişinizin size ulaşması için gereken bilgiler talep edilmektedir. Web sitemiz gereksiz zaman kaybı yaşanmadan kolayca alışveriş yapabilmeniz için dizayn edilmiş ve düzenlenmiştir.

Saatr.com sitemiz responsive desteği ile ister mobil cihazlarınızdan ister tablet bilgisayarlarınızdan rahatlıkla görüntüleyebilir, inceleyebilir güvenle sipariş verebilirsiniz. 

- Çeşitli Ödeme İmkanları :

Beğendiğiniz ürünleri isterseniz Havale/EFT, Teslimatta nakit Ödeme, bütün banka kredi kartları ile tek çekim veya anlaşmalı bankalarımız ile mümkün olan en uygun taksit seçenekleri ile güvenle alabilirsiniz. 

-  Çünkü Kendimize Güveniyoruz :

Bizler ve çalışmakta olduğumuz firmamız siz değerli müşterilerimizi gelen talepler doğrultusunda en iyi hizmete mümkün olan en uygun fiyatlarla ve en hızlı şekilde gerçekleştirerek sizleri memnun edeceğimize ve birlikte gelişerez sizlere en iyi hizmeti vereceğimize sonuna kadar inanmaktayız.

Teşekkürlerimizle.

Saatr.com